17 қараша күні мектеп кітапханасында "Тарихымыздың Ұлы күні"атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Оқушыларға Қазақстан халқы үшін тәуелсіздікке қол жеткізу және қалыптасу жолы қандай болғанын, экономикалық дағдарысты табысты еңсергеніміз, мемлекеттік басқару қабілетін дәлелдегеніміз, мемлекет қуатты алтын – валюта резервін-Ұлттық қорды құрды, теңге тұрақты айырбасталатын валютаға айналды.

Біз мәдениетіміздің өзіндік ерекшелігін және өз тарихымызға деген құрметті сақтай отырып, демократия мен өз дипломатиямыздың берік негіздерін қаладық. Мектеп кітапханашысы А. М. Бисикеева оқушыларды деректі және көркем әдебиетпен таныстырды.